ForumPortali*Regjistrohuidentifikimi

 

 

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Hyrje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregulloria

RregulloriaRregullat e Pergjithshme te Forumit
11Thu Apr 16, 2009 8:01 pm
Klinasi Rregullat e Pergjithshme te Forumit
Asnjë mesazh i ri

Oferta të ndryshme.

Oferta të ndryshme. Mundi juaj qe beni per forumin tone natyrishte do te shperblehet me oferta falas dhe premium nga stafi yne.Ofertat do te jene nga me te ndryshimet qe do te joshin edhe me teper qendrimin tuaj tek ne
00
Asnjë mesazh i ri

Lajmrim dhe Ide mbi Ketë Forum

Lajmrim dhe Ide mbi Ketë ForumKetu te gjithe jeni te ftuar te jepni sugjerimet tuaja per te permiresuar forumin tone. Gjithashtu mund te shprehni mendimin tuaj ( pro apo kunder ) kundrejt sugjerimeve qe bejne anetaret e tjere.
00
Mirsevini Empty
 

Urime Dhe Pershendetje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimet e Antarve

Prezantimet e Antarve Me pak fjale mund te thoni shume gjera , ne kete menyre mund te krijoni njohje te reja dhe te kendshme me anetaret e forumit
00
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Pershendetje dhe Urime Ketu mund te pershendesni Anetaret dhe kedo qe deshironi, gjithashtu edhe per festat dhe evente lumturie.
00
Mirsevini Empty
 

Diskutime te Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Dashuria Mbreteresha e ndjenjave. Vetëm dashuria mund ta ndërtojë brenda një nate Murin Kinez.
00
Asnjë mesazh i ri

Bashkatdhetaret neper Botë

Bashkatdhetaret neper Botë Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijëve te atdheut të tyre le të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
00
Asnjë mesazh i ri

Poezi

PoeziKetu mund ti shprhni ndjenjat e dashuris ne poezi...
00
Asnjë mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi Fotografik Postoni dhe shikoni fotografi nga me të ndryshmet , te anetareve , nga Kosova , nga bota nga vendi ku jetoni
00
Mirsevini Empty
 

Zona e Argetimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja Vrituale

Kafeneja VritualeDiskutime pa kufi , lejohen edhe chit chatet
00
Asnjë mesazh i ri

Humori

Humori"E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin
00
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Pa Kufi

Diskutime Pa Kufi Nuk duhet ti permbaheni asnje tematike te vecante, hapni nje diskutim qe ju duket interesant, e keni ju ne dore.
00
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeKetu mund te diskutoni mbi thashethemet ne mbar boten
00
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe dhe votime

Sondazhe dhe votimeKetu mund te diskutoni rreth aktualitetit shqipetar.Tema te ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
00
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete Këtu mund të postoni kuriozitete të ndryshme, të cilat ndodhin ne Kosovë, dhe në te gjitha vendet tjera.
00
Mirsevini Empty
 

Politika dhe Shtypi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politika

PolitikaDiskutime të qeta e konstruktive rreth politikës dhe politikanëve...
00
Asnjë mesazh i ri

Arena Nderkombtare

Arena Nderkombtare Ngjarjet më të reja nga skena politike ndërkombëtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike ndërkombëtare. Superfuqitë, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Portrali

PortraliLajmet qe vendosen ne portral duhen te jenë me foto
11Tue Jun 21, 2011 3:12 pm
Golden_Boy forumi ofline
Mirsevini Empty
 

Çështjë Kombetare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Kombtare

Historia Kombtare Te gjithe duhet ta njohim historine e popullit tone, qe nga lashtesia deri ne kohen e sotme. Jeni te ftuar te gjithe te jepni kontributin tuaj per te pasuruar sa me shume kete teme.
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha ShqipeDiskutime mbi gjuhen shqipe
00
Asnjë mesazh i ri

Figura te Ndritura

Figura te NdrituraNe Ketë forum jeni te lutur te Diskutoni mbi Figura te ndritura Fetare dhe Kombëtare
00
Mirsevini Empty
 

Arti Dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika

MuzikaAlbumet më te fundit , kenget e preferuara , tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muziken
00
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Kuzhina ShqiptareKuzhina karakterizon ne menyre te veçant kulturen dhe traditat e nje etnie ose populli. Le te flasim per kuzhinen Shqiptare dhe ato te vendeve te huaja.
00
Mirsevini Empty
 

Sporti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futbolli

Futbolli Komente mbi kampionatet e futbollit Serie A , SuperLiga , skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate , tifozerite. Futbollistët shqiptarë jashtë.
00
Asnjë mesazh i ri

Sportet Tjera

Sportet Tjera Moto GP , Formula 1 , Basketbolli , Tenisi etj etj. Gjithcka rreth ketyre sporteve !
00
Mirsevini Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Astrologjia

Astrologjia Këtu do të gjeni cdo informacion qe ka te bej me këtë degë kaq te mistershme e te bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
00
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia

Mjeksia Gjithshka rreth mjekesise , trupi njerezor , zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme nga nje Doktor i vertet.
00
Asnjë mesazh i ri

Fizika dhe Kimia

Fizika dhe Kimia Shkenca qe studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale te shprehur normalisht ne gjuhe matematikore.
00
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Ekonomi & BiznesNe kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore
00
Asnjë mesazh i ri

Gjeologji & Gjeografi

Gjeologji & Gjeografi Diskutime Mbi Gjeografin dhe Gjeologjin
00
Mirsevini Empty
 

Bota Shpirterore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Besimtaret Katolik

Besimtaret KatolikKëtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
00
Asnjë mesazh i ri

Besimtaret Musliman

Besimtaret MuslimanKëtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
00
Asnjë mesazh i ri

Toleranca Fetare

Toleranca Fetare Ne kete forum diskutohet rreth kontributit qe duhet te japin komunitetet fetare ne ushqimin e tolerances fetare midis shqiptareve.
00
Mirsevini Empty
 

Informatika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mesime

MesimeKëtu mund të postoni gjith tutorialet, ose përndryshe mësimet, që kanë të bëjn me IT kuptohet, ti komentojme ose ti vlersojmë të njejtat, thjesht ky sekcion është krijuar për qëllime edukativ
00
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Programe

Shkarko ProgrameKetu do te gjeni linke shkarkimi te shumellojshme, dhe te beni kerkesat tuaja per ato qe deshironi te shtojme. Gjithashtu edhe ju anetare mund te ndihmoni duke shtuar listen e shkarkimeve.
00
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Lojra

Shkarko Lojra
00
Mirsevini Empty
 

Zona Administrative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lidhjet Shqiptare

Lidhjet Shqiptare Ktu Mund te Reklamoni Ueb-faqen tende apo te preferuar Nga Ti..
00
Mirsevini Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 2 artikuj
Forumi ka 103 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Allutemin
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Thu Apr 16, 2009 8:24 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Shpresa (32)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur